• Фотокниги загальна інформація
 • SlimBook
 • PrintBook
 • PhotoBook

Фотокнига - це книга, кожна сторінка якої являє собою відбиток, що з`єднує оброблені фотографії, коментарі до них і художні елементи. Сторінки фотокниги пов`язані спільною темою і дизайном. Основна відмінність фотокниги від звичайного альбому полягає в технології виробництва. У процесі виготовлення фотокниги знімки не наклеюються на сторінки, а спочатку монтуються в єдиний цифровий макет, який потім роздруковується і збирається до книги.

Фотокнига -- вид фотоальбому, особливістю якого є те, що фотографії друкуються на його сторінках. Також перевагою фотокниг перед звичайними фотоальбомами є їх унікальний дизайн. Фотокнига дає змогу не просто почергово розмістити свої знімки на сторінках, а додавати до них рамки, ефекти, підписи, кліпарти. Особливістю фотокниги є також можливість самостійного оформлення обкладинки, тобто розміщення свого фото або будь-якого іншого зображення на лицьовій та задній частині обкладинки.

 Стилі фотокниг

Фотокнига може бути виконана як у певному конкретному стилі (наприклад, весільна, шкільна, новорічна і т. д.), так і виступати збіркою абсолютно різних за тематикою фото. В цьому випадку все залежить від рішення самого дизайнера фотокниги, яким здебільшого виступає кінцевий споживач. Головне, що кожна сторінка фотокниги являє собою відбиток, який з`єднує оброблені фотографії, коментарі до них і художні елементи. Фотокниги не продаються в магазинах, вони виготовляються індивідуально для кожного. Дизайн фотокниги можна замовити у професіоналів, а можна виконати самим за допомогою спеціальної програми

Види фотокниг

Фотокниги поділяються на 4 класи -- Photobook, Printbook, Slimbook та Bambook.

SlimBook - це ідеальна технологія.


SlimBook - виготовлений по самій передовій технології виробництва фотокниг, в основі якої лежить використання в прошарку між аркушами, не пластика або картону, а тонкого шару спеціального клею. В результаті листи, надруковані на фотопапері Fuji, виходять одночасно щільними, гнучкими, і не піддаються деформаціям.


SlimBook - це необмежений простір для творчості при ідеальній якості друку.


У SlimBook не використовуються пластикові або картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому блок стає тоншим. Технологія дозволяє створювати макети книг з обсягами до 40 розворотів. У перерахунку на аналогічний PrintBook це 80 сторінок на цьому фотопапері з розкриттям блоку на 180

Макет обложки 30х30.psd

Завантажити файл (1.51 МБ)

Разворот 30х30.psd

Завантажити файл (1.22 МБ)

Сторінки фотокниги PrintBook надруковані цифровим, лазерним способом на преміум папері 200 г/м2. Тверда ламінована обкладинка з Вашим дизайном. Цей вид фотокниг є дуже зручним та доступним в ціні. Поліграфічна фотокнига ідеально підходить для створення шкільних, випускних та інших альбомів. Якщо Ви фотограф, і фотографія - не лише Ваше хобі, то поліграфічна книга, це правильний вибір, який задовольнить Вас та Ваших клієнтів. 

Photobook - фотокнига надрукована на фотопапері. Прослойка між листами - пластик.

`printbook`

 

Класична фотокнига Класична фотокнига `PhotoBook` - сторінки якої друкуються на фотопапері і приклеюються на пластикову основу. Вона міцна, надійна та має вражаючий вигляд завдяки якості фотодруку. Ми зробили цю книгу доступною в ціні, завдяки цьому її може дозволити собі кожен. 

Макет обложки 30х30.psd

Завантажити файл (1.51 МБ)

Разворот 30х30.psd

Завантажити файл (1.22 МБ)
Калькулятор вартості Замовлення друку

Наглядні зразки сторінок допоможуть Вам підготувати фотокнигу до друку.
 • Найдоступніші ціни в Україні на фотокниги

 • Якісний друк і збірка на новітньому цифровому обладнанні

 • Гарантія виготовлення будь-якого тиражу до 7 робочих днів (у травні та червні до 14 днів)

 • Фотокниги випускні

  Фотокниги весільні

  Фотокнига весільна

  © 2008-2022, Еліт фото
  All rights reserved
  Луцька веб-студія ефективних рішень «oSs» - Професійне створення веб-сайтів в Луцьку.